KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14556013
nr 1455 6013
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, "Min granne", Boxer. Signerad. Bildmått: 24x19, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:22:33
17/3 21:32:39
350 kr
18/3 07:36:43
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg